footballnews.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Znalezionych wyników: 9
footballnews.pl Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jagodziec - Krople z Borów
Boss

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3100

PostForum: VIP   Wysłany: 2011-09-25, 09:23   Temat: Jagodziec - Krople z Borów
zapraszam na stronę Krople z Borów mozna zarobic spora kase - w tym równiez - na zasadzie umowy-zlecenia - (gwarantowane 2500zlotych).


Polecam: Krople z Borów

Krople z Borów
  Temat: 85 lat
Boss

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2836

PostForum: Klub Kibica   Wysłany: 2011-09-24, 09:17   Temat: 85 lat
85 lat Jagodziec

Zbliżają się uroczyste obchody jubileuszu 85-lecia stadionu lekkoatletycznego przy Zwierzyńcu. Odbędą się one w niedzielę (25.09), a ich głównym punktem będzie publiczny bieg ulicami miasta pod hasłem "Białystok Biega". Wydarzeniu patronuje portal BiałystokOnline. JagodziecPoczątki sięgają 1934 r. Jagodziec

Obecny stadion lekkoatletyczny znajdujący się przy Zwierzyńcu ma swoją historię sięgającą czasów przedwojennych. Do 1934 roku znajdowało się w tym miejscu przylegające do parku boisko. Wkrótce zostało ono rozbudowane i przemianowane na Stadion Miejski. Jagodziec

Trybunę zaprojektował Jarosław Giryn - architekt znany z innych realizacji białostockich, m.in. gmachu Teatru im. Aleksandra Węgierki i obelisku na cmentarzu wojennym. Pod trybuną, na której mogło zasiąść 600 osób, mieściły się szatnie dla 100 zawodników. Choć nieco rozbudowana, nie zmieniła do dziś swojego pierwotnego kształtu.

Będzie kryta hala lekkoatletyczna pod patronatem: Jagodziec

W skład zespołu obiektów sportowych "Zwierzyniec" wchodzą: stadion lekkoatletyczny z bieżnią tartanową, korty tenisowe oraz kryte lodowisko. Obecnie wokół płyty stadionu znajduje się 750 miejsc siedzących.

W tym roku kontynuowano rozpoczęte w 2009 r. prace związane z termomodernizacją budynku hotelu i podtrybunia w zakresie docieplenia ścian i dachu. W ramach tego projektu wymieniono stolarkę okienną i drzwiową, zmodernizowano węzeł cieplny i instalację CO, odnowiono także szatnie sportowe i nawierzchnię trybun. Na termomodernizację w 2011 r. przewidziano wydatki rzędu 1,6 mln zł netto. Dodatkowo za 70 tys. zł netto wykonano system nawodnienia płyty głównej stadionu. Jagodziec

W planach na kolejne lata jest budowa hali lekkoatletycznej na terenie stadionu. Szacunkowy koszt tej inwestycji to 25 mln zł. Będzie to pierwsza w kraju kryta hala lekkoatletyczna. Dziś na treningi na takim obiekcie trzeba jeździć aż do Berlina.

Patron poszukiwany - proponowany: Jagodziec

W związku z tym, że przez tyle lat stadion nie doczekał się patrona, magistrat chce zaprosić białostoczan do udziału w plebiscycie, dzięki któremu wyłoniona zostanie osoba patrona stadionu. Propozycje należy przesyłać do końca roku na adres sekretariat@mosir.bialystok.pl. Jagodziec

Bieg miejski na urodziny stadionu Jagodziec

Głównym punktem programu obchodów 85-lecia stadionu będzie niedzielny miejski bieg pod hasłem Białystok Biega, któremu patronuje BiałystokOnline. (więcej informacji: I Otwarty Bieg Miejski).Jagodziec

25 września będzie rodzinnym świętem sportu i rekreacji, a przede wszystkim dobrej i zdrowej zabawy. Oprócz biegu, na stadionie w godzinach 10:00 - 16:00 będą prowadzone gry i zabawy dla dzieci, malowanie twarzy, dmuchane zabawki, animacje dla najmłodszych. Jagodziec
  Temat: Wybrany operator strefy kibica
Boss

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1885

PostForum: Swiatowy Football   Wysłany: 2011-09-22, 15:34   Temat: Wybrany operator strefy kibica
Władze ukraińskiej stolicy wybrały operatora strefy kibica podczas finałowego turnieju piłkarskich mistrzostw Europy 2012. Zwycięzcą konkursu, w którym startowało sześć podmiotów, została firma "Holiday Service" - podało Centrum Informacyjne Ukraina 2012.
Zwycięska firma zobowiązała się do opracowania i zrealizowania projektu oficialnej strefy kibica na własny koszt, bez udziału środków z budżetu miasta.

Zgodnie z warunkami konkursu główny operator zobowiązał się do opracowania koncepcji strefy, zamówienia dokumentacji wykonawczej, uzyskania wymaganych pozwoleń, zorganizowania dostawy, montażu i demontażu elementów infrastruktury, ochrony własności intelektualnej, sprzątania terenu oraz zapewnienia funkcjonowania strefy VIP.
Jagodziec
Kijowska strefa kibica zlokalizowana będzie w centrum miasta, na Placu Niepodległości i Kreszczatiku. Opracowane na podstawie wytycznych UEFA założenia przewidują, że znajdą się tam strefa handlowa, teren rekreacyjny, strefa wspólnego oglądania meczów, cateringu, VIP, sanitarna, techniczna oraz teren przystosowany do potrzeb kibiców niepełnosprawnych. Jagodziec

Całkowita pojemność strefy kibica obliczona jest na 70 tysięcy osób. W dniu meczu finałowego strefa kibiców zostanie rozszerzona - jej pojemność wzrośnie do 90 tysięcy.
Jagodziec
  Temat: Akcja Pajacyk
Boss

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6238

PostForum: Żróbmy coś szlachetnego   Wysłany: 2011-07-15, 00:37   Temat: Akcja Pajacyk
0,05
  Temat: Akcja Pajacyk
Boss

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6238

PostForum: Żróbmy coś szlachetnego   Wysłany: 2011-07-15, 00:37   Temat: Akcja Pajacyk
Akcja PAJACYK..

Kto o niej nie słyszał ?
Wystarczy kliknąć, dodajemy 5gr dla biednych głodnych dzieci.
Mam prośbę, postarajmy sie cos zrobić dla tych bezbronnych maluchów.
Jak klikniesz, dodaj - do poprzedniego - swoje 5gr.
Zobaczymy, ile uzbieramy !!!

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę Pajacyk.pl


Kliknij - dołóż swoje 5gr dla biednych, głodnych dzieci
  Temat: Polskie sztuczne serce
Boss

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2644

PostForum: Żróbmy coś szlachetnego   Wysłany: 2011-07-15, 00:35   Temat: Polskie sztuczne serce
0,05
  Temat: 54 urodziny
Boss

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4378

PostForum: Życzenia   Wysłany: 2011-07-07, 21:21   Temat: 54 urodziny
zapraszam na Moje 54 urodziny
  Temat: Polskie sztuczne serce
Boss

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2644

PostForum: Żróbmy coś szlachetnego   Wysłany: 2011-07-07, 21:20   Temat: Polskie sztuczne serce
Możesz wesprzeć fundacje Kardiochirurgii - Budowę Polskiego Sztucznego Serca

Kliknij
  Temat: Regulamin
Boss

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4831

PostForum: Regulamin   Wysłany: 2011-06-25, 21:22   Temat: Regulamin
REGULAMIN


1) Forum, przeznaczone jest dla osób, które ukończyły 4 lata ( i to jest jedyne tego typu forum w polskim necie)
2) Aby zostać userem/użytkownikiem naszego forum, muszą być wypełnione wszelkie pola w profilu, gdzie najważniejsze to: prawdziwa data urodzin ( w przypadku podania fałszywych danych - natychmiastowy ban = zamknięcie możliwości korzystania z forum ).
3) W uzasadnionych przypadkach - dzięki rekomendacji osoby działającej juz na forum istnieje możliwość rejestracji takiej osoby, po uprzednim zwróceniu się do Administratora
(Boss)
4) Aby utrzymać intymność tego forum, oraz komfort jego użytkownikom, dostep do niego, mają tylko osoby z pełną, aktywną rejestracją.


Postanowienia ogólne

1. Rejestracja na forum, jak również jego użytkowanie, jest całkowicie darmowe oraz dobrowolne.

2. Użytkownik ujawnia swoje dane osobowe jedynie na własną odpowiedzialność.

3. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego przestrzegania.

Etyka

1. Na forum należy zachowywać się kulturalnie, być osobą wyrozumiałą dla pozostałych uczestników.

2. Zabrania się publikowania treści ogólnie przyjętych jako obraźliwe, wulgarne, pornograficzne, niezgodne z prawem oraz w dowolny sposób prezentujące nienawiść rasową, społeczną czy kulturową.

3. Kategorycznie nie tolerujemy spamu.

Fora, tematy i posty

1. Każde forum posiada pewien zakres tematyczny, którego Użytkownicy muszą przestrzegać podczas umieszczania własnych treści.

2. Nie jest na miejscu umieszczanie pod sobą dwa razy tego samego postu, na tym samym bądź innym tematycznie forum. Użytkownik powinien tak dobrać dział, aby zagadnienie poruszone w poście było zgodne z tematyką forum, w którym post został umieszczony.

3. Prosimy o unikanie zamieszczania pod sobą dwóch lub więcej postów. Forum jest tak zbudowane, iż umożliwia edycję i dopisanie kolejnych zdań w jednym poście.

4. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników. Jeżeli uznasz, że ktoś narusza panujące tu zasady, zgłoś to opiekunom forum.

5. Nie należy nadużywać wielkich liter, uznawane jest to przez internautów za krzyk.

6. Osoba, która - przy rejestracji - podała nieprawdziwy adres mailowy, musi się liczyć z usunięciem konta.

7. Kategorycznie zabrania się zamieszczania na forum adresów stron internetowych, które w jakikolwiek sposób mogą wpłynąć na wymuszone zachowanie komputera Użytkownika.

8. Pamiętaj: Twoje posty świadczą o Tobie samym, wszystko co piszesz, piszesz w swoim imieniu.

9. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia, nie wypowiadaj się.

10. Zabronione jest zamieszczanie postów mających jedynie na celu reklamę danej witryny internetowej, produktu czy usługi.

11. Zdjęcia zamieszczamy tylko w formie miniaturek. Wszystkie inne będą kasowane po uprzednim upomnieniu, po którym czas na korektę posta wynosi 2 dni.

Avatarki

1. Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 120 pikseli, wysokość większa niż 120 pikseli.

2. Waga emblematu nie może przekraczać 12 kilobajtów.

Kary

1. Za łamanie powyższych postanowień zostanie udzielone upomnienie wiadomością prywatną. W przypadku nie zastosowania się do upomnienia, Użytkownik musi się liczyć z usunięciem konta i blokadą dostępu do forum.

Postanowienia końcowe

1. Administratorzy forum zastrzegają sobie prawo do usuwania lub banowania Użytkowników, którzy złamali regulamin lub nie są aktywni przez długi okres.

2. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usuwania tematów lub wiadomości naruszających dobre obyczaje, niezgodnych z prawem, poczuciem estetyki, łamiących regulamin oraz zasady przyjęte na forum.

3. Powyższe reguły obowiązują wszystkich i służą utrzymaniu odpowiedniego poziomu kultury, szacunku oraz przyjaznej atmosfery.

4. Obsługa forum zastrzega sobie prawo do usunięcia konta Użytkownika lub jego postów, bez podania przyczyny, których treść jest sprzeczna z Regulaminem lub ma negatywny wpływ na wizerunek serwisu, czy też forum dyskusyjnego.

5. Administracja forum ma prawo do zamieszczenia reklam oraz ich wysyłki do każdego z Użytkowników.

6. Obsługa forum ma prawo usunąć konto Użytkownika, który nie napisał żadnej wiadomości.

7. Opiekunowie forum bez podania przyczyny mają prawo do blokowania danemu Użytkownikowi wybranego tematycznie działu.

8. Korzystanie z forum oznacza bezwarunkową akceptację regulaminu.

9. Regulamin może ulec zmianie.
 
Skocz do:   
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
 
     
stat4u ;