footballnews.pl
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu footballnews.pl Strona Główna » Hyde Park » Hobby » Moje obrazy zniknęły z karty SD, jak ją znaleźć?
Moje obrazy zniknęły z karty SD, jak ją znaleźć?
Autor Wiadomość
riraw 

Wysłany: 2018-11-29, 03:04   Moje obrazy zniknęły z karty SD, jak ją znaleźć?

moje zdjęcia zniknęły z karty SD , jak ją znaleźć?

Teoretycznie każda karta SD może zostać przepisana na około sto tysięcy razy. Ale gdy karta SD zostanie uszkodzona bez objawów, utrata danych może być bolesna. Zdjęcia zniknęły z karty SD to straszna rzecz. Jak odzyskać utracone zdjęcia z karty SD, karty MicroSD, aparatu itp.?

Z powodu gorącej wtyczki i wymiennych funkcji karty SD. Dane na jego temat często giną bez naszej wiedzy. Takie jak zdjęcia zniknęły z karty SD aparatu.
Niektóre rzeczy możesz spróbować odzyskać usunięte zdjęcia
Po pierwsze, nie panikuj. Nie mogę obiecać, że będziesz w stanie odzyskać swoje zdjęcia, ale są pewne rzeczy, które możesz zdecydowanie wypróbować.

Po drugie, przestań robić nowe zdjęcia lub nagrywaj nowe wideo. Im więcej piszesz na karcie, tym trudniej będzie odzyskać to, co tam jest.

Po trzecie: Wyjmij kartę SD z aparatu i podłącz kartę SD do komputera za pomocą czytnika kart lub podłącz aparat bezpośrednio do komputera. Zazwyczaj musisz mieć włączony aparat fotograficzny. W przypadku niektórych trzeba ustawić aparat w trybie połączenia. Instrukcja obsługi aparatu będzie w stanie pomóc, jeśli masz wątpliwości.

Tak więc za pomocą karty SD w aparacie podłącz ją do komputera, aby sprawdzić, czy masz dostęp do zdjęć. Jeśli możesz, możesz od razu pobrać zdjęcia na swój komputer. jeśli nie, powinieneś odzyskać zniknięte zdjęcia Z karty SD już teraz!

Jak odzyskać utracone zdjęcia Z karty SD?
Ostatnią próbą odzyskania zaginionych obrazów jest zainstalowanie oprogramowania do odzyskiwania karty SD innej firmy, aby je przywrócić!

Zdecydowanie zalecam użycie Bitwar Data Recovery do odzyskania brakujących zdjęć. Może odzyskać zniknięte zdjęcia w ciągu kilku minut. Obrazy różnych formatów, takich jak JPEG, PING, TIF, TIFF, JPG, GIF, PSD itp. Można łatwo przywrócić z karty SD za pomocą tego.

footballnews.pl Strona Główna » Hyde Park » Hobby » Moje obrazy zniknęły z karty SD, jak ją znaleźć?